The درب اتوماتیک Diaries

حال اگر قصد خرید و سفارش درب اتوماتیک شیشه ای را دارید، این مقاله را دنبال کنید.

این سیستم ها برای سهولت حرکت خود اغلب دارای غلتک های پلاستیکی هستند که به بالا و پایین یا فقط به پایین متصل می شوند.

شیارهای بالا و پایین را به اسپری سیلیکون آغشته کنید برای اینکه مطمئن شوید مواد این اسپری در تمام شیارها منتشر شده درب را چندین بار باز و بسته کنید.

امروزه در اغلب فروشگاه ها و مکان های تجاری به منظور تضمین امنیت، زیبایی و سهولت استفاده از انواع درب اتوماتیک فروشگاهی استفاده می‌شود که انواع مختلفی دارد.

بعد از تشخیص حرکت یا وزن توسط سنسور درب اتوماتیک شیشه ای، لت متحرک اول که در مرکز ورودی قرار دارد، به روی لت دوم قرار گرفته و سپس هر دو به روی بخش ثابت جمع می شوند.

انواع طراحی های مدرن و جدید این نوع از درب ها توسط متخصصان و کارشناسان مجموعه شهر پارتیشن قابل اجرا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با چگونگی عملکرد مدل های مختلف درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم، می توانید با کارشناسان مجموعه شهر پارتیشن تماس بگیرید و اطلاعات لازم در رابطه با مکانیزم درب شیشه ای اتوماتیک، انواع مدل های درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم و ویژگی های امنیتی درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم را به دست آورید. با استفاده از نظرات کارشناسان این مجموعه می توانید از بین مدل های مختلف انتخاب کنید که برای محیط مورد نظر شما کدام یک از انواع درب های شیشه ای اتوماتیک بدون فریم قابل اجرا می باشد.

در درب اتوماتیک برخی از موارد برخی از افراد به اهمیت استفاده از درب اتوماتیک در دفاتر کوچکی مانند پست بانک نیز اشاره کردند. از این رو یکی از فاکتورهای جلب مشتری می‌تواند استفاده از این درب‌ها باشد.

بنابراین هر زمانی که درب اتوماتیک مورد نظر شما به تنظیم مجدد یا حتی تعمیر نیاز داشته باشد، برای انجام کارهای مورد نیاز میتوانید با مشاوران مدرن درب تماس حاصل فرمایید.

درب‌ اتوماتیک اسلایدینگ علاوه بر شیشه از فلز نیز ساخته می‌شوند. درب‌های فلزی کشویی برای ساختمان‌های صنعتی و ورودی پارکینگ‌های خانه‌ها به کار می‌روند.

قیمت جک درب اتوماتیک پارکینگ با توجه به اینکه تولید داخل یا خارج باشد، تفاوت هایی دارد . از دیگر نکاتی که در زمان خرید درب اتوماتیک جک درب درب اتوماتیک شیشه ای پارکینگ ارزان باید به آن توجه کنیم ، تک لنگه یا دو لنگه بودن درب ، طول هر یک از آن ها و برند جک درب پارکینگ و سایر امکانات و کارایی جک درب پارکینگ ارزان می توان اشاره کرد . به طور کلی جک درب پارکینگ وسیله ای جهت باز و بسته کردن درب پارکینگ می باشد که به صورت اتوماتیک و تنها با فشردن دکمه ای روی ریموت انجام می شود .

در طول فرآیند ساخت درب اتوماتیک از موتور الکتریکی، ریموت کنترل، سنسور چشمی، چرخ دنده، گیربکس، قفل برقی و مکانیکی و انواع تجهیزات ایمنی بهره گرفته می‌شود.

در گذشته نه چندان دور و حتی اکنون هم درب های اتوماتیک به دربهایی گفته می شود که باز و بسته شدن آنها با استفاده از انرژی الکتریکی بوده و فرمان های اجرایی آنها هم از قبل برنامه ریزی شده است. به عنوان مثال دربهای اتوماتیک پارکینگی طوری برنامه ریزی شده اند که بعد از فرمان باز به صورت خود کار پس از ۲ دقیقه فرمان بسته شدن صادر شود. درب اتوماتیک هوشمند نسل بعدی دربهای اتوماتیک هستند که با پیشرفت تکنولوژی هماهنگ شده اند. بدین ترتیب که کنترل آنها با ابزارهای هوشمند ممکن شده است.

فریم آلومینیومی و یا لس فریم از انواع مختلف فریم های این درب ها می باشند. این عوامل نیز در تعیین قیمت درب های شیشه ای تاشو تاثیرگذار هستند.

متداول ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای که همواره بیشترین طرفدار را دارا است و جزو درب های خطی به حساب می آید درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی می باشد که از طریق حسگری که در بالای درب نصب می شود ورود و خروج افراد را به صورت اتوماتیک کنترل می کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *